Mūsų komanda


Aistė Ptašinskaitė-Paukštė

Aistė Ptašinskaitė-Paukštė

Bendruomenių programos „Visi kaip vienas" kuratorė

 

Kas tave įkvepia? Rytais telefono ekrane mane pažadina įrašas „Skuba, nežino,
kad laimingi!“. Įkvepiu, ir į kasdieną išsinešu mintį, kad didžiausi stebuklai yra šalia,
akimirka čia ir dabar – augina santykį ir bendrystę, o mūsų skirtingumai ir atvirumas
jiems – stipriausias kūrybos variklis.

 

aiste@kaunas2022.eu

 

Simona Savickaitė

Simona Savickaitė

Bendruomenių programos „Visi kaip vienas" koordinatorė

 

Kas tave įkvepia? Veiksmas, žmonės, nauji patyrimai suderinti su ramybe širdyje,
tvarka ir gyvenimo balansu.

 

simona@kaunas2022.eu

Goda Kacilevičiūtė

Goda Kacilevičiūtė

Bendruomenių programos „Visi kaip vienas“ koordinatorė

 

Kas tave įkvepia? Mane įkvepia nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, savęs bei
supančio pasaulio pažinimas, bandymas suprasti aplinkui vykstančius reiškinius,
neribotos mūsų visų galimybės.

 

goda@kaunas2022.eu

Goda Pomeranceva

Goda Pomeranceva

Bendruomenių programos „Visi kaip vienas“ koordinatorė

 

Kas tave įkvepia? Tai žmonės, kurie nesustoja svajoti, mąstyti, kurti ir įgyvendinti
pokyčius mieste, rajone, kieme ar bute. Tai laisvė rinktis, galimybė bandyti ir mokytis
iš patirčių.

 

goda.p@kaunas2022.eu

Lukas Alsys

Lukas Alsys

Regioninių partnerysčių kuratorius

 

Kas tave įkvepia? Įkvepia galimybė sukurti tokias situacijas, kai anonimas, kuris, galbūt, visai netikėtai, bėgdamas nuo lietaus ar neturėdamas ką veikti, užsuko į renginį, spektaklį ar dirbtuves ir jose pasiliko.

 

lukas@kaunas2022.eu

Milda Rutkauskaitė

Milda Rutkauskaitė

Regioninių partnerysčių koordinatorė

 

Kas tave įkvepia? Mane įkvepia cikliška kelių faktorių sintezė: (savi)disciplina, kuri užtikrina sklandžius procesus; sklandūs procesai, kurie veda link pokyčio ir pokytis, plačiąja šio žodžio prasme, kuris motyvuoja vėl atsigręžti į (savi)discipliną.

 

milda@kaunas2022.eu

Gediminas Banaitis-Skrandis

Gediminas Banaitis-Skrandis

Kuratorius

 

Kas tave įkvepia? Mane įkvepia tiek juoda, tiek balta, tiek gausybė atspalvių tarp jų. Turbūt neverta išsiplėsti, kas įvyksta, jei pilstelime dar žalios ar, tarkim, magenta spalvos.

 

gediminas@kaunas2022.eu

Augustina Kalesnikienė

Augustina Kalesnikienė

Regioninių partnerysčių kuratorė (motinystės atostogose)

 

Kas tave įkvepia? Mane įkvepia žmonės. Dažniausiai labai paprasti, kur nors
mažame miestelyje su didele širdimi ir ilgiausiu sąrašu kūrybiškų idėjų. Žmonių
nuoširdumas, jų noras keisti pasaulį ir daryti gražius dalykus savo kaimynams,
draugams ar močiutei iš 5 namo.

 

augustina@kaunas2022.eu