FLUXUS FESTIVALIS


Nuo 2018 metų  Fluxus festivalis kasmet perima Parodos kalną iš skubančių automobilių, užleisdamas jį nuotaikingiems persirengėliams, kurie kopia į parodos kalną pasidabinę keisčiausiais kostiumais. Kopia jie kaip jau vaizduotė padiktuoja – atbulomis, kūlversčiais, užsimerkę, ar draugą įkinkę traukti karutį 🤯

O kalno viršūnėje laukia desertas 🧁- (ne)tikėtas ir (ne)paprastas kūrybinis vyksmas, susidedantis iš muzikos, performansų ir meninių instaliacijų.

Įsikibkit -2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣-aisiais Europos kultūros sostinės metais rugsėjo 10 vyksiantis penktasis Fluxus festivalis bus kaip niekad didelis ir fantastiškas. 

PAMATYK


INSTRUKCIJOS


Įtempk ausų būgnelius

Pakutenk turėklą

Pasiteirauk durų, ar gali įeiti 

Šių metų festivalio tema: INSTRUKCIJOS. Pamiršk nuobodžius informacinius lapelius, etiketes ir schemas. Užkopus į kalną Tave pasitiks Fluxus performansų miestelis, sproginėjantis keisčiausiais pasirodymais, o į patrakusį vyksmą įsitrauks kiekvienas apsilankęs. Festivalio erdvėje pabirusios flux’iškos instrukcijos kvies ištrūkti iš kasdienybės ir patirti rutiną aukštyn kojom.

PROGRAMA


Fluxus festivalis atviras visiems – ateik pats  ir pavadink kaimyną! 2022 metais Parodos kalną šturmuosim rugsėjo 10 dieną 20:61

Rugsėjo 8 d.

19:30

Diskusija su Jeffrey Perskins „Fluxus praeityje ir dabartyje” bei filmo „George” peržiūra

Kauno paveikslų galerija

Rugsėjo 9 d.

17:00-18:00

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

Vasaros scena

Rugsėjo 10 d.

15:00-21:00

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

Vaikų žaidimų aikštelė prie Soboro
Nuogas berniukas prie Soboro
Kavinė „Kultūra“

19:00

Kostiumų kūrimo dirbtuvės

J. Mačiūno aikštė

20:61

Festivalio pradžia: flux’iški bendruomenių pasirodymai

J. Mačiūno aikštė

22:00

Kopimas į parodos kalną

Parodos kalnas

22:25-00:00

Fluxus performansų miestelis