Data

Rgp 12 2020

Laikas

17:30 - 19:00

Pasidainavimai prie upės #4

Liepą prasidėję mūsų pasidainavimai prie upės tęsiasi ir rugpjūtyje. Čia laukiami visi! Dainuojantys ir nedrįstantys, nors širdyje to labai norisi. Susitikimus veda Elena Kovėrienė, dvidešimt metų dainuojanti lietuvių folkloro dainas, ansamblyje „Gadula“, sutartinių grupėje „Sesutalos“, dalyvavo grupių „Vilko pupos“ bei „Keisto folkloro grupė“. Elena įsitikinusi, kad dainavimas yra natūralus mūsų prigimčiai ir nėra būtinybės gėdytis dainuoti, bijoti savo paties balso, „nepataikyti“. Drauge dainuoti yra drąsiau, savaime nukrinta kaukės, baimės, pradedame labiau girdėti ir jausti kitus bei save pačius.
Dainavimas yra visiems prieinama ir natūrali priemonė atverti širdžiai, išreikšti jausmams bei emocijoms. Mūsų protėvių dainose apdainuojama viskas: gamtos grožis, meilės saldumas, artimo žmogaus netektis, kario išlydėjimas, jo sugrįžtuvės, tėvų ilgesys, kasdieniai darbai. Dainose gyvenimas įgyja daugiau spalvų ir gelmės.
Pievutėse prie upės pasitiesime atsineštus savo dekučius, jei norėsis – atsinešime užkandžių ir arbatos. Tegul mums būna jauku prie mūsų upių. Tai nėra repeticijos, tai mūsų susitikimai miesto upių pakrantėse. Kad susitikti, kad kartu būti bendrame garse, ritme, bendroje dainoje. Nesimokysime dainuoti – dainose būsime. Džiaugsimės, jei prisijungs ir vyrai. Daugiau informacijos Facebook: Fluxus Labas

Add comment

Privacy Preference Center