Data

Lie 01 2021
Expired!

Laikas

17:30 - 20:00

Keramikos dirbtuvės pas Sruogas 07-01 | Gričiupis

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” bendruomenių programa „Fluxus Labas!” kviečia Kauno gyventojus prisidėti prie savo seniūnijos bendros svajonės įgyvendinimo ir tapti Europos kultūros sostinės renginių dalimi. Būdami kartu, kursime meninę ir kultūrinę veiklą, kuri stipriai siejasi su jūsų mikrorajono tapatybe bei atskleidžia vietinių žmonių būdą ir charakterį.
Kviečiame į jaukų keramikos vakarą B. ir V. Sruogų namuose – muziejuje! Kartu su Keramikos Akademija prisiliesite prie molio, susipažinsite su įvairiais jo tipais ir lipdymo technikomis. Patys sukursite sau mielą lipdinį, o taip pat prisidėsite ir prie didesnio bendruomeninio kūrinio. Darbai po nulipdymo bus degami. Drauge ne tik kursite, bet ir atrasite naujų potyrių. 🌿
Norintiems bus pravesta ekskursija ir pačiame muziejuje, už muziejaus bilieto kainą. 125-ųjų B. Sruogos gimimo metinių proga, jaukiame, rašytojo dvasią vis dar menančiame, name, išgirsite netikėtų B. Sruogos ir jo šeimos gyvenimo detalių.
Jūsų lauks pasakiškai gražaus sodo pievelė ir skambanti gyva muzika. Tad nepamirškit įsimesti pleduko! 🌿
Būtina registracija čia: (uždaryta)
Nors vietų skaičius į keramikos dirbtuves ribotas, norinčius pasiklausyti muzikos ir nulipdyti dalelę bendruomeninio Gričiupio kūrinio, kviečiame ateiti ir be registracijos.
Metas kurti kartu!

Add comment

Privacy Preference Center