Data

Lap 09 - 16 2020
Expired!

Laikas

All Day

Fotoprojekto „Karantino langai” paroda

Kai į kasdienybę vėl sugrįžta karantininės nuotaikos ir yra ribojamos galimybės lankyti renginius bei parodas, siūlome Jums galimybę saugiai aplankyti šiuo metu aktualią Gabijos Vainiutės „Karantino langų” fotoparodą. Ją rasite net šešiose Kauno lankytinose vietose, todėl turėsite galimybę išsirinkti Jums patogiausią!
Šių metų kovo mėnesį, kai šalį sukaustė karantinas, fotografė Gabija Vainiutė nutarė įamžinti žmones, į pasaulį žvelgiančius pro savo namų langus. Ore tvyrojo nežinia, nerimas. Kas bus toliau? Ką veiksime tarp keturių sienų? Ir kiek ilgai?
Dabar, kai po pertraukos virusas vėl grįžo į mūsų gyvenimą, „Karantino langų” paroda kviečia Jus atsikvėpti nuo kasdienybės ir, saugant save ir kitus, susipažinti su įamžintų asmenų kasdienybe, tuometinėmis nuotaikomis ir emocijomis. „Kaunas 2022“ bendruomenių programa pristato šią parodą norėdama priminti kodėl turime saugoti save ir kitus, būti pilietiški, neatsipalaiduoti ir nesielgti nerūpestingai.
Atkreipiame dėmesį, kad atvykus apžiūrėti parodos yra privaloma laikytis sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų reikalavimų: dėvėti veido kaukę, nesibūriuoti, laikytis mažiausiai 2 metrų atstumo ir paisyti kitų nustatytų reikalavimų.

Add comment

Privacy Preference Center