Data

Bal 27 2021
Expired!

Laikas

18:00 - 19:00

Darbo su bendruomene įrankiai – žaidimai ir pasakojimai I Paskaita

Ketvirtoji „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse” ciklo paskaita vyks 🔺balandžio 27 d. 18 val. Fluxus Labas ir Kaunas 2022 facebook paskyrose.🔺
💡„Darbo su bendruomene įrankiai – žaidimai ir istorijos” paskaitos metu, sociologas ir bendruomeninių praktikų tyrinėtojas bei entuziastas Paulius Godvadas papasakos apie du pagrindinius darbo su bendruomene instrumentus – žaidimus ir pasakojimus. P. Godvadas papasakos kaip naudojami žaidimai ir pasakojimai bendruomenių stiprinime, kokia jų prasmė bei praktinė nauda bendruomenėms. Atskleis kokios prielaidos reikalingos bendruomenę stiprinantiems žaidimams ir kokie esminiai jų elementai. Taip pat pristatys kokie veiksmai su žmonių pasakojimais stiprina jų bendruomeniškumą.

📣Pranešėjas:
Paulius Godvadas – VšĮ „Kitokie projektai” partneris, sociologas ir socialinis darbuotojas, darbo su bendruomene ir bendruomenės plėtros konsultantas bei entuziastas.

📎 „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse” tai paskaitų ir pokalbių ciklas, kurio metu daugiau nei 6 mėnesius kas antrą antradienį nersime į bendruomenines menines ir kultūrines praktikas, aiškinsimės įvairius šių veiklų aspektus. Šio ciklo tikslas – pradėti kalbėti apie sparčiai augančias kultūrines ir menines bendruomenines praktikas, bendruomenių tapatybę, kultūros sektoriaus dialogą su bendruomenėmis, analizuoti egzistuojančius gerosios praktikos pavyzdžius Lietuvoje, pristatyti kūrybiškumu pagrįstus darbo su bendruomene metodus, kalbėtis apie ateities perspektyvas.
⏳ Visas jau įvykusias paskaitas ir diskusijas galite rasti Kaunas 2022 Youtube kanale.

🙌 Ciklas yra skirtas tiems, kad domisi bendruomeninėmis meninėmis ir kultūrinėmis praktikomis, yra šių veiklų praktikai ar entuziastai.

📍 Partneriai: „Kūrybinės jungtys”.
📍 Organizatorius: „Kaunas 2022” bendruomenių programa „Fluxus Labas”.
Fluxus Labas! – tai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” bendruomeniškumą per kūrybą skatinanti platforma, kuri siekia įgalinti skirtingas bendruomenes puoselėti savo kultūrą ir tapti svetingais savo vietos šeimininkais.

Add comment

Privacy Preference Center