Šok, vaidink, istoriją prisimink l Petrašiūnai


Petrašiūnų bendruomenės centro iniciatyva skatins atgaivinti apleistą sporto aikštelę ir panaudoti ją bendruomenės poreikiams. Gyventojai bus pakviesti naujai atrasti šią vietą per kūrybą. Aikštelėje bus vedamos šokių pamokas. Taip pat atsižvelgus į gyventojų pageidavimus bus kuriamas filmas, kuriame vaidins bendruomenės nariai.

Per šias kūrybines veiklas bus bandoma pažadinti bendruomenės atmintį ir įprasminti viešąsias erdves – prisiminti kaip anksčiau aikštelė buvo pilna gyvybės, kaip prieš keletą dešimtmečių joje žmonės čiuožinėdavo, vaikai maudydavosi greta bibliotekos esančiame fontane, kaip vėliau viskas ėmė nykti ir kaip dabar vėl šią erdvę bandoma prikelti. Ši iniciatyva sieks sudominti tiek jaunus, tiek vyresnius, išjudinti bendruomenę, paskatinti gyventojus glaudžiau bendradarbiauti, o taip pat atkreipti savivaldybės dėmesį ir išsaugoti aikštelę gyventojams.

Projekto įgyvendinimui reikia šokių mokytojos, operatoriaus ir režisieriaus, kuris drauge su bendruomene sukurtų scenarijų.

Privacy Preference Center